ПРИВІТАННЯ

ЮВІЛЕЙ 95-річчя Силки Микити Микитовича

В перший день 2019 нового року свій ювілей 95-річчя святкує ветеран Великої Вітчизняної Війни, житель села Іванівка Силка Микита Микитович. Іванівська сільська рада, рада ветеранів села Іванівка, ООО «Зерноград» в особі Лінської Тетяни Борисівни вітають свого односельця та ювіляра з днем народження завдяки його Великого подвигу та неоціненої праці. Від усього серця вітаємо з 95-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття. Бажаємо міцних сил і здорового глузду, бадьорості душі і відмінного здоров’я, почесного поваги і щирої любові близьких людей, доброго оточення і теплих слів, радісних емоцій та щасливих миттєвостей життя.

Ви зробили все і навіть більше, у Вас чудова сім’я, затишний будинок і чималий арсенал великих заслуг. Залишається побажати Вам міцного здоров’я, миру над головою, відради в серці та спокою душі. Будьте щасливі.

На превеликий жаль, лави воїнів Другої світової війни з кожним роком рідіють.

Ми маємо пам’ятати про подвиг тих ветеранів, кого вже немає серед нас і цінувати досвід живих, що передають естафету мужності молодим воїнам, які сьогодні змушені взяти до рук зброю, захищаючи цілісність України. 

За відвагу, високий патріотизм,  виявлену самовідданість, самопожертву  і безмірний героїзм в ім’я Батьківщини, в ім’я людей і прийдешніх поколінь привітали нашого ветерана Силку Микиту Микитовича та подарували йому новий двокамерний холодильник та продуктовий набор. Мирного Вам неба над головою!!!

                     

З ПОВАГОЮ ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА!!!

 

 

 

ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

Перед новорічними святами Іванівська сільська рада вітала наших дітлахів з новим роком та Різдвом Христовим. Двері сільської ради були відчинені для всіх! Кожна дитина отримала солодощі, та були в захваті від цього. Малюки разом з мамами та бабусями приходили за своїми подарунками. Ніхто не залишився без нашої уваги.  Дітям шкільного віку вручали на святі біля новорічної ялинки в школі! Зичимо здоров`я, щастя та побільше посмішок на маленьких обличчях!!!

     

 

 

 

Відкриття дитячого садочка "ДИВОСВІТ" , та міні-футбольного поля зі штучним покриттям

 10 січня у місцевих мешканців подвійне свято , відкриття підрозділу дошкільної освіти на базі Іванівської ЗОШ та відкриття сучасного міні-футбольного поля зі штучним покриттям. Відбулась довгоочікувана подія на яку чекали не тільки маленькі дітки та їх батьки, але й усі жителі нашого села – відкриття дитячого садка «ДИВОСВІТ». У школі всіх привітали піснями та щирими посмішками. Сучасний, гарний садок з новими меблями та іграшками. Всі дітки задоволені, адже у них тепер буде свій маленький куточок, де вони зможуть спілкуватися, гратися та культурно розвиватися. Великого здоров`я бажаємо нашому наймолодшому-підростаючому поколінню. Гості нашого села: Народний депутат України Дмитро Лубінець, Голова Волноваської Райдержадміністрації Дмитро Такаджи, Голова Волноваської Районної Ради Валерій Лубінець, в. о. начальника відділу освіти молоді та спорту Наталія Прокопова, Голова Іванівської сільської ради Петро Бурак. привітали дітей солодкими подарунками а для малечі в дитячий садок - розвиваючі ігри, а футбольній команді - м’ячі. Залучення широких верств населення до занять фізичною культурою, стан його здоров'я та успіхи на міжнародних змаганнях є безперечним доказом життєздатності та духовної сили будь-якої нації. У нашої молоді є  інтерес до заняття фізичною культурою і спортом, сформована футбольна команда, яка не одноразово приймала участь у змаганнях та перемагала, але для цього необхідно мати відповідну інфраструктуру.  Одним з головних пріоритетів нашої держави є створення умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей. На цій основі було побудоване міні – футбольне поле зі штучним покриттям розміром 24х44.  Відкриття все ж відбувся, не дивлячись на морозну погоду та заметіль, наше поле стояло зелене та гарне немов навесні, навіть жартували: «що поле з підігрівом». А серця зігрівали виступи артистів Волноваського центру молоді. Дуже приємно відчувати підтримку всіх, хто не є байдужим до долі нашого села. Завдяки загальними зусиллями ми зробимо село кращім. Добробуту, процвітання та миру селу «Іванівка»!!!

                 

                                                    

 

 

 

 

" ВОДОХРЕЩА " 

Водохреща — останнє з зимових свят, які називають Святками. Цього дня православні всього світу запасаються святою водою. Напередодні, у водохресний святий вечір, священнослужителі у храмах освячують воду.

Водохреща - це християнське свято, яке веде за собою народну традицію пірнати в ополонку. 

Господар дому з усією сім'єю надпиває кілька ковтків води із принесеної посудини, а потім бере з-за ікони священну вербу й кропить святою водою увесь дім, прибудови та все майно, щоб уберегтися від біди, напасті та від злого ока. Після здійснення всіх цих обрядів свята вода звичайно ставиться до образів, оскільки не лише має цілющу силу, але й, за повір'ями, не псується.

На Водохреще в усіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Споконвіку освячену цього дня воду вважають рятівною від безлічі недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми і домівки. Водохрещенська вода не псується, не має запаху і зберігається упродовж року. Це загадковий факт, який вчені можуть лише констатувати, пояснити його природу вони не в силі.

До речі, вважається, що ті, хто наважується на подібне купання цього дня, впродовж всього наступного року можуть забути про всі хвороби та болячки і перебувати в незмінному піднесенні духу. А ще після Водохреща розпочинався новий весільний сезон, який тривав аж до Великого посту.

 Вважається, що цього дня звичайна вода стає як води священної ріки Йордан.  Вона не псується роками і має властивості зцілювати людей від хвороб не лише фізичних, а й духовних. А той, хто в дей день приймає Таїнство Хрещення, змиває з себе всі гріхи.

Деякі священики навіть переконані, що не існує ліків кращих за святу воду. І, що цікаво, незрозумілим залишається той факт, як вода не псується і може довго зберігатися.

У Іванівці свято розпочалось о 9-тій годині ранку на ставку. Священик освятив воду і мирян на добрі справи. Для бажаючих занурюватись в ополонку були організовані зони з підігрівом для переодягання та гарячий чай. Свято супроводжувалось піснями у виконанні творчих колективів села Іванівки та села Вільне. Завдяки голові Іванівської сільської ради Бурак П.А та директору СБК Теслі Т.І , які організували це свято – було весело та чудово. Вони кожного року дбають  про свято, щоб люди почували себе комфортно.  В кінці свята П.А.Бурак побажав усім, щоб у домі в цей день і весь рік панувало добро, світло, щастя, радість і гарний настрій!

Хотілося подякувати всім, хто доклав зусиль для проведення такого гарного святкування Водохреща у нашому селі

                                              

 

                                                                  

 

 

Логін: *

Пароль: *