Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Іванівської сільської ради "Про місцеві податки"

На виконання ст. 9,12 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Іванівська сільська рада виносить на обговорення проект рішення ради "Про місцеві податки"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 12 Податкового кодексу України повноваження щодо встановлення місцевих податків і зборів покладені на органи місцевого самоврядування. Цей регуляторний акт встановлює місцеві податки на території органу місцевого самоврядування, визнгачає об'єкти оподаткування, платників податків і зборів, розмір ставок, податкові періоди, строк та порядок сплати податків, що зумовлює надходження додаткових коштів до сільського бюджету.

Проект регуляторного акта разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайті Іванівської сільської ради в розділі "Регуляторна політика".

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань у письмовому та/або електронному вигляді приймаються протягом місяця з дня опублікування проекту  за адресою: Іванівська сільська рада Волноваського району Донецької області, 85763, с. Іванівка вул. 40 років Перемоги,58, e-mail:  ivanivska_silrada@ukr.net