Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Іванівської сільської ради " Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів"

На виконання ст. 9,12 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Іванівська сільська рада виносить на обговорення проект рішення ради "Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів сільської ради "

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.26 «Про благоустрій населених пунктів»  покладені на органи місцевого самоврядування. Цей регуляторний акт встановлює  утримання в належному стані території, використання її за призначенням відповідно до генерального плану території, іншої містобудівної документації, місцевих правил забудови, правил благоустрою території сіл, а також санітарне очищення території

Проект регуляторного акта разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайті Іванівської сільської ради в розділі "Регуляторна політика".

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань у письмовому та/або електронному вигляді приймаються протягом місяця з дня опублікування проекту  за адресою: Іванівська сільська рада Волноваського району Донецької області, 85763, с. Іванівка вул. 40 років Перемоги,58, e-mail:  ivanivska_silrada@ukr.ne

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *