Оголошення про громадські слухання Куделя Микола Миколайович

7 жовтня 2020 року об 11.00 в приміщенні Іванівської сільської ради відбудеться громадське обговорення щодо відведення земельної ділянки площею до 2 га ріллі для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення Іванівської сільської ради в межах населеного пункту, розташованої в с.Новотатарівка по вул.. Азавська , для надання земельної ділянки безоплатно у власність КуделіМиколи Миколайовича на підставі рішення від 08.09.2020 № VII/ 44-227.

Архітектор: Шоломенцев Юрій Володимирович кваліфікаційний сертифікат АА №001965 від 19.11.2013 року.

Виконавець: КП «Гранітненське управління капітального будівництва»

Детально ознайомившись з порядком проведення громадського обговорення можна в Іванівській сільській раді до 7 жовтня  10 години.

Сільський голова                                                                                     П.Бурак