Оголошення про громадські слухання Іванівська сільська рада

7 жовтня 2020 року об 11.00 в приміщенні Іванівської сільської ради відбудеться громадське обговорення щодо відведення земельної ділянки під будівництво та обслуговування свердловини в центрі села біля міні футбольного поля для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності Іванівської сільської ради в межах населеного пункту, розташованої в с.Іванівка по вул..40 років Перемоги в районі житлового будинку 51, для надання земельної ділянки безоплатно у власність, на підставі рішення від 08.09.2020 № VII/ 44-221.

rnrn

Архітектор: Шоломенцев Юрій Володимирович кваліфікаційний сертифікат АА №001965 від 19.11.2013 року.

rnrn

Виконавець: КП «Гранітненське управління капітального будівництва»

rnrn

Детально ознайомившись з порядком проведення громадського обговорення можна в Іванівській сільській раді до 7 жовтня  10 години.

rnrn

Сільський голова                                                                                     П.Бурак