Оголошення про громадські слухання

16 грудня 2019 року о 10.00 в приміщенні Іванівської сільської ради відбудеться громадське обговорення щодо відведення земельної ділянкиплощею 1,1 га ріллі для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення Іванівської сільської ради в межах населеного пункту, розташованої в с.Іванівка по вул.. Магістральна в районі житлового будинку 2, для надання земельної ділянки безоплатно у власність, на підставі рішення від 31.07.2018 № VII/ 28-142.

rnrn

Детально ознайомившись з порядком проведення громадського обговорення можна в Іванівській сільській раді протягом десяти робочих днів з дня оприлюднення даного повідомлення.

rnrn

Сільський голова                                                                                     П.Бурак